Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Нові дороги до Дня міста

Печать E-mail
Опубликовано: 03.09.2009 г.
В це дещо важко повірити, але нарешті центральна частина міста перетворюється на придатну для пересування територію, схожу на загальноєвропейський рівень. Всі центральні вулиці і бульвари міста отримають нове якісне асфальтове покриття. І це не ямковий ремонт, котрий через місяць активної їзди знову перетворюється на ями різного розміру, а суцільне нове покриття.
Заступник начальника головного управління міського господарства Володимир Підгурський пояснив журналістам особливості нової технології
- Дорогу робить Сумське дорожньо-експлуатаційне управління. Точної вартості ремонту назвати не можу, але орієнтовно це сягне 3 мільйонів гривень. Обсяг робіт значний – починаючи від вулиці Полтавської, потім – Комсомольський спуск, вулиця Соборна, бульвари Шевченка, Свободи та Московський. А закінчать дорогою на вулицях Горького (від пам’ятника Б. Хмельницькому до коледжу СНАУ) і Прокопенка.

Працює дві машини із Сумської організації. Принцип роботи новий для нашого міста – бітум переробляється в емульсію і гран відсів пошарово кладеться на дорогу. Це прогресивна технологія, вона менш затратна і вдвічі дешевша. Раніше треба було вирізати частину асфальтного покриття, і покласти туди новий асфальт. Але ця технологія мала недоліки. Тепер емульсія, за властивостями схожа на клей, розподіляється по дорозі у кілька шарів і пропитується гран відсівом. Одна машина прокладає кілька шарів такого покриття, в результаті чого отримуємо необхідний за товщиною слой асфальту. Такий ремонт є значно якіснішим і надійнішим.

Частину об’ємів виконає наше підприємство філія ДБУ-29. Фінансування доріг ведеться із обласного бюджету. Плюс надходження з транспортного податку. Були розмови про залучення грошей від НАК «Нафтогаз Україна», але поки що ми не отримали від організації позитивної відповіді з цього приводу. Кабмін прийняв рішення про виділення певної суми на ремонт комунальних доріг в областях. Початково ця цифра становила 750 тис. грн., але Микола Лаврик збільшив обсяги по нашому місту, тому це цілковита заслуга губернатора.

За прогнозами, за два тижні – до Дня міста – роботи у центрі Ромен повинні завершити. Однак, всі задумані обсяги ми все одно не виконаємо. У страшному стані знаходяться дороги по вул. Гетьмана Мазепи, Горького, Щучки. Але втішних перспектив поки що немає. Працюємо тільки по центральному маршрутному руху через місто, на решту не вистачає фінансування.

Начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга теж додав позитивної динаміки щодо цього питання: «Вже надійшло 451 тисяча гривень із транспортного податку, які будуть направлені на ремонт дорожнього покриття. 70% доріг міста із 205 км мають тверде покриття, решта є ґрунтовими і потребують підсипки та грейдування. Є вже графік їх підсипки. Із міського бюджету виділено кошти на закупівлю двох вагонів щебеню. До початку осінньо-зимового сезону буде проведено грейдування всіх мікрорайонів міста. Ці роботи виконуватиме ПП «Міськдорсервіс».

Від НАК «Нафтогаз Україна» ми плануємо отримати компенсацію за використання близько 18 км доріг у нашому місті. Саме таку ділянку їх великовантажний автотранспорт, який обслуговує нафтову галузь, постійно експлуатує і вона прийшла у жахливий стан.

Крім бюджетних надходжень залучаємо і благодійну допомогу. Вже освоєно близько 100 тисяч гривень від спонсорів.

Міський голова Павло Помаран на засіданні виконавчого комітету розповів про заміну покриття на пішохідному мості біля заводу «Поліграфмаш». Старі дошки прийшли у непридатний і небезпечний для експлуатації стан, тому ремонт тут вкрай доречний. Роботи вже профінансовані і вже практично доведені до завершення.Тетяна Івасин


 
« Школа отримає добудову   Робота ДАІ: погляд із середини »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

10  RUB (643) 5.0972 0.0271
100  EUR (978) 3534.9322 14.0069
100  USD (840) 2884.4816 6.7331
Обновление: 2018-01-22

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)