Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Школа знову готова до бою…

Печать E-mail
Опубликовано: 25.12.2009 г.
Не так давно нашу країну охопила величезна паніка. Ми цього боялися найбільше, проте страшна « західна» хвороба врешті-решт докотилася і до України.
  Люди розгубилися… Натовп біг чимдуж до аптек, які не були готові до таких непередбачуваних обставин, і змітав все потрібне і не потрібне. Країна в паніці…
Першу хвилю грипу всі ми пережили з притаманною українцям стійкістю. Але як свідчать дані медицини  нам доведеться знову бути сильними – друга хвиля наздогнала першу.
Ціни на народні методи профілактики та лікування : часник, шипшину, цибулю помітно зросли ще тоді, і тримаються в тому ж ритмі.   Рекорд зі зростання цін б’є той таки ж  пан-лимон. В Ромнах -23-24 грн. за кілограм, в столиці ціна такої анти хвороби перевалила за 40грн. Знову запроваджено «масковий» режим.
Роменська СЗОШ №1  імені П.І  Калнишевського також дотримується  всіх державних настанов. Всі учні та педагогічний колектив суворо придержуються маскового режиму. У зв’язку з тим, що вірус свинячого грипу передається переважно повітряно-крапельним шляхом, виконується  санітарно-протиепідемічний режим, передбачений при епідеміях респіраторних вірусних інфекцій. Зокрема провітрювання класних приміщень, вологе прибирання кожної перерви, за яке несуть відповідальність класні керівники та старости класу. О 7.00 і 16.00 год. -  здійснюється вологе прибирання з дезрозчином. Багаторазові марлеві чотирьохшарові  пов’язки діти змінюють через кожні 4 год.
« Нам подобається це «марлеве»  нововведення - , говорить Президент Учнівської Демократичної Країни –Кучковська Поліна, - в пов’язках нам комфортно, вони ,навіть, зігрівають  нам носики, а головне – це потрібно для профілактики. Учні нашої школи модернізують нинішній атрибут одягу – чіпляють на пов’язки то невеличкого метелика, виготовленого з кольорової тканини, то блискучі стрази, і носять їх із задоволенням.»
   Проте   Лазаренко Людмила Іванівна – медсестра школи говорить, що стан здоров’я дітей навчального закладу не змінився порівняно з до епідемічним та після епідемічним періодом. Головне  у профілактиці недуг –  зміцнення імунітету. До раціону харчування частіше включати часник, цибулю, хрін, лимони… Марлева пов’язка  також відіграє величезну роль для профілактики захворювання. Тому зараз її обов’язково потрібно носити не лише в школі, а і в місцях скупчення людей. Ось так остерігається  непроханого «західного гостя» Роменська спеціалізована загальноосвітня школа №1  імені П.І  Калнишевського. Навіть одні з найменших із задоволенням носять нову обнову, і сумлінно  дотримуються режиму, бо знають, що здоров’я – найвища цінність кожної людини.
 
Валентина Буряк
 
« Программа новогодне - рождественских мероприятий в городе Ромны с 18 декабря 2009 по 10 января 2010 года.   А браконьєри і тут, і там! »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

100  USD (840) 2787.3635 23.8572
100  EUR (978) 3287.6952 25.0997
10  RUB (643) 4.7490 0.057
Обновление: 2017-12-19

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)