Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

Главная >> Информация >> Новости >> Ціни на хвороби

Ціни на хвороби

Печать E-mail
Опубликовано: 09.02.2009 г.
аптекаНі для кого не секрет, що ціни в Україні повністю залежать від рівня долара.
Коли курс «стрибає», це відчувають всі, хто заходить в магазин, банк чи аптеку. Постійне підвищення цін нікого не радує. А найбільше це б’є по кишені хворих. Зараз зарплату зменшили або і взагалі припинили платити, однак люди хворіти від цього менше не стали. Можливо навіть навпаки, емоційні стреси негативно впливають на самопочуття і нервову систему – звідси і маємо головні болі, погіршення роботи серця і проблеми з імунітетом.
У зимовий період великим попитом користуються препарати для профілактики та лікування грипу і ОРЗ. Щоб купити їх з мінімальним рівнем переплати, доведеться «попотіти» і обійти не одну аптеку. Справа в тому, що у роменських аптеках діапазон цін доволі великий на один і той самий медикамент. Наші журналісти зайшли у декілька аптек і поцікавилися вартістю вітчизняного «Аміксина» і російського «Циклоферона».
Обидва є ефективними антивірусними препаратами зі схожим лікувальним ефектом. Курс складає декілька днів. І якщо за «Аміксин» в середньому треба віддати 47 грн. за 3 таблетки (повний курс лікування), то «Циклоферон» обійдеться дорожче – одна таблетка коштує від 11 до 17 грн. З умовою, що курс лікування вимагає як мінімум 5 днів прийому, він обійдеться майже в два рази дорожче за український.
 
Врізка-цифра

7,70 грн. за 1 долар. Такий курс встановив НБУ (дані за 5 лютого). Дані комерційних банків в середньому на 20-30 коп. вищі.

Коментар

Сергій Омеляненко, завідуючий аптекою

Останнім часом ціни на ліки дещо стабілізувалися і навіть трохи пішли на спад. Це пов’язано з тим, що долар зараз стабільний. При чому, впливає він не лише на вартість закордонних ліків, а і на вітчизняні. Справа в тім, що навіть для українських препаратів більшість сировини закуповують за кордоном. А зараз більшість оптових баз почала постачати медикаменти тільки за попередню оплату. Таким чином вони намагаються максимально захистити свій бізнес від ризиків. Це змушує і власників аптек уважніше підходити до обсягів закупівель.

Іванна Соловей
 
« СЛУЖБА 03. ХРОНИКА НЕДЕЛИ   Без транспорту і води – ні туди, ні сюди »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)