Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Урочисті збори з нагоди Дня підприємця

Печать E-mail
Опубликовано: 03.09.2009 г.
28 серпня в залі засідань міськвиконкому відбулися урочисті збори з нагоди Дня підприємця, що відмічається в першу неділю вересня . На урочистостях були присутні представники міської влади, керівники малих і середніх підприємств та приватні підприємці міста. 
З вітальними словами з нагоди наступаючого свята до присутніх звернувся міський голова Павло Помаран та вручив грамоти і призи переможцям конкурсу «Кращий підприємець» та подяки міського голови за співпрацю і активну участь в громадському житті міста. Присутніх зі святом також привітав заступник міського голови Олександр Левицький та закликав представників бізнесу залучитись до проведення асфальтування доріг в місті, а саме взяти участь в асфальтуванні тих ділянок доріг, що проходять біля їх офісів, підприємств, магазинів.

Від імені приватних підприємців слово мав голова громадської організації «Іллінський ярмарок», приватний підприємець Владислав Яременко. Свої вітання зі святом представникам бізнесу також подарували і артисти художньої самодіяльності міста.

Міськвиконком
 
« Житловий фонд м. Ромни станом на 1 січня 2009 року   Школа отримає добудову »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

10  RUB (643) 5.0972 0.0271
100  EUR (978) 3534.9322 14.0069
100  USD (840) 2884.4816 6.7331
Обновление: 2018-01-22

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)