Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Увага! Грибний сезон!

Печать E-mail
Опубликовано: 17.09.2009 г.
Відділ з питань надзвичайних ситуацій попереджує: «Перш ніж вживати гриби – подумайте, чи варто ризикувати своїм життям та здоров’ям?»
Осінь – сезон грибників, але грибники грибникам різниця. Багато людей, які вирушають в «грибну путь» не є досить уважними до того які гриби тавяких місцях вони визбирують, що й є найчастішою причиною отруєнь. Навіть досвідчені грибники іноді допускаються трагічних помилок: збираючи печериці чи сироїжки помилково збирають і  бліду поганку, яка схожа на деякі види грибів. Необачним кроком є й збирання грибів біля автодоріг та сміттєзвалищ, поблизу залізниць та залізничних доріг. Адже відомо, що гриби мають властивість накопичувати токсичні речовини, які знаходяться в навколишньому середовищі.
Домовиті любителі грибів мають бути обачливими при покупці, адже купуючи гриби на стихійних ринках не можливо уникнути неприємностей. Важливо вберігати дітей від вживання грибів взагалі, тому що дитячий організм нездатен протистояти грибній отруті.
Варто пам’ятати, що гриби обов’язково мають підлягати кулінарній обробці в день їх збирання, інакше в них утворюється трупна отрута і навіть «правильний» гриб може вразити здоровий організм,якщо не виконувати кулінарні правила.
Люди говорять, що проінформований, означає озброєний, тому до вашої уваги деякі поради:
У РАЗІ ПОЯВИ СИМТОМІВ ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ:
перші ознаки отруєння з’являються через 1-4 години після вживання грибів, залежно від виду гриба, віку та стану здоров’я потерпілого, кількості з’їдених грибів.Симптомами отруєння є біль в животі, головний біль, нудота,пронос. Симптоми повторюються декілька разів через 6-48 годин, а смерть настає через 5-10 днів після отруєння.
ПРИ ПЕРШИХ ОЗНАКАХ ОТРУЄННЯ ВИКОНАЙТЕ ТАКЕ:
по-перше зверніться за кваліфікованою медичною допомогою; до надання медичної допомоги декілька разів промийте шлунок розчином соди або світло-рожевим розчином марганцівки; (після цього випийте міцного чаю, кави, або злегка підсоленої води для відновлення водно-сольового балансу); у разі отруєння, ніколи не вживайте будь-які ліки та їжу, особливо алкоголь та молоко (вони лише посилюють дію грибної отрути).

Наталя Романова за даними відділу з надзвичайних ситуацій.

 
« Населення зростає, шлюби – міцнішають…   Палити чи… платити?.. »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

10  RUB (643) 4.6920 0.0231
100  EUR (978) 3262.5955 15.8803
100  USD (840) 2763.5063 22.5057
Обновление: 2017-12-18

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)