Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Квартира у спадок у Львові: особливості покупки

Печать E-mail
Опубликовано: 23.07.2019 г.

Угода з нерухомістю, успадкованою за заповітом або за законом у Львові значно збільшує юридичні ризики покупця. Це пов'язано з можливістю раптової появи нових несподіваних спадкоємців, які мають законне право оскаржити покупку в судовому порядку. Це змушує певну категорію громадян надавати перевагу житлоплощі, яка отримана стандартним способом за договором купівлі-продажу. Хоча в реальності не все так погано, як здається на перший погляд.

Перша стадія операції з нерухомістю

Купівля житлової нерухомості – комплексний процес, який має на увазі безліч юридичних та технічних нюансів які важко урахувати недосвідченому українцю. Тому в даному питанні поспіх недоречний. Часто з початкового етапу пошуків до підсумкової реєстрації квартири в Державному реєстрі може пройти від декількох тижнів до року. На швидкість угоди впливає зацікавленість сторін та рівень підготовки власника житлоплощі.

На думку експертів, перевірені квартири дозволяють проводити операції абсолютно безпечно та максимально швидко. Простіше кажучи покупцям доступні варіанти, обстежені інспектором. Це гарантує, що у продавця вже підготовлені всі папери. При цьому актуальний стан квартири підтверджено панорамними знімками в оголошенні, які зробив інспектор. DOM.RIA №1 серед конкурентів, адже вся інформація, зібрана тут, тільки перевірена та відповідає реальності.

Вивчення актуальних варіантів

Відібравши кілька оптимальних, на вашу думку, варіантів у Львові не поспішайте їхати на огляд. Для початку потрібно зателефонувати продавцеві житлоплощі та:

  • упевнитися, що пропозиція не втратила свою актуальність, адже квартиру, могли вже продати;
  • переконатися, що вартість, зазначена в оголошенні, відповідає реальності;
  • призначити час особистого огляду нерухомості.

У призначений час ще раз здзвонитеся з продавцем та упевніться, що домовленість залишилася в силі. Ще по дорозі по потрібних вам адресах можна почати ознайомлення з місцем де ви будете проживати в майбутньому. Подивіться наскільки зручне транспортне сполучення, як розвинена інфраструктура та яка екологічна ситуація.

Як мінімізувати ризики покупки житла?

Природно на 100% убезпечитися від шахраїв та недобросовісних продавців, без допомоги досвідченого юриста або ріелтора, неможливо. Але існують найпростіші правила, які допомагають звести ризики до нуля:

  • Якщо квартира була успадкована за заповітом або за законом важливо щоб після цього пройшло не менше 5 років. Зазвичай такого часу достатньо, щоб не переживати про раптову появу законних спадкоємців.
  • Перевірте що в процесі передачі житла новому власнику були улагоджені всі спірні моменти. З цією метою важливо ознайомитися з документацією, що підтверджує законність переходу права власності у спадок.
  • При оформленні угоди не погоджуйтеся економити на податках, вказуючи суму нижчу за реальну. Навіть якщо операція пройде законно, а в майбутньому з'являться претенденти на квартиру, що мають право відстояти свої інтереси в суді, покупцеві буде повернута сума, зазначена в договорі.

Також рекомендовано придивитися до поведінки продавця. Якщо власник житла у Львові всіляко намагається підштовхнути швидше укласти угоду або шукає виправдання з приводу відсутності будь-якого з документів, то швидше за все він намагається позбутися проблемного житла. В такому випадку краще відмовитися від співпраці, навіть якщо вона буде максимально вигідною з фінансової точки зору.

Ризики покупки успадкованого житла

Сьогодні вторинний ринок Львова, переповнений пропозиціями продажу нерухомості, отриманої у спадок. Тому потенційні покупці часто стикаються саме з такими випадками, які супроводжуються певними ризиками. Хоча статистика показує, що спірні ситуації за такими угодами в суді часто вирішуються на користь нового власника квадратних метрів.

Максимальні ризики спостерігаються при покупці нерухомості у Львові отриманої у спадок менш ніж 3 роки тому. Саме в цей період найчастіше з'являються законні спадкоємці, які мають право відстояти свої інтереси в судовому порядку. Якщо продавець знає про можливі проблеми він часто намагається швидко позбутися від такого житла знижуючи вартість на 15-20 відсотків.

Додаткові проблеми виникають якщо квартира успадкована від чоловіка. У даній ситуації нерідко з'являються позашлюбні діти. Часто суд виносить постанову про присвоєння спадкоємцю частини нерухомості. А, отже, угода буде визнана недійсною. Займаючись придбанням нерухомості, отриманої у спадок або іншим способом важливо повністю розуміти, що угода повинна проходити відповідно до чинного законодавства та реєструватися в державному реєстрі. В іншому випадку можна залишитися без грошей та бажаного житла.

 
« Как не ошибиться с выбором гироборда: наиболее важные критерии   Четыре вида обработки баннера »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

Данные временно недоступны

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)