Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Депутати хочуть відзначити на державному рівні 110 – річчя з дня народження Олександри Деревської

Печать E-mail
Опубликовано: 16.01.2012 г.

Верховна радаУ травні 2012 року виповнюється 110 років з дня народження видатної жінки Олександри Аврамівни Деревської, яка своїм прикладом показала, як на ідеалах добра, людяності, милосердя, любові до праці та поваги до суспільства можливо виховати 48 дітей.

Для належного відзначення зазначеної дати народними депутатами України Володимиром Даниленком та Катериною Самойлик був зареєстрований проект постанови Верховної Ради України «Про відзначення 110 – річчя з дня народження матері-героїні, яка виховала 48 дітей Олександри Аврамівни Деревської. » 

 

Проектом постанови пропонується 6 травня 2012 року на державному рівні урочисто відзначити 110-річчя з дня народження Олександри Аврамівни Деревської.
Кабінету Міністрів України утворити організаційний комітет та затвердити план заходів по відзначенню зазначеної дати. У зазначених заходах передбачити організацію за участю дітей-сиріт дитячих будинків і загальноосвітніх шкіл-інтернатів Всеукраїнського турніру з футболу та забезпечити дітей-сиріт, які стали переможцями цього турніру квитками на фінальну частину ЕВРО-2012.
  «Подвиг матері-героїні Олександри Деревської в нинішніх умовах має неоціненне значення. Я вважаю, що українці повинні знати про справжніх героїв, які власним прикладом зробили майже неможливе»,- зазначив співавтор проекту Володимир Даниленко.


Біографічна довідка.6 травня 2012 року виповнюється 110 років з дня народження  Олександри Аврамівни Деревської, чиє життя і діяльність стали яскравим взірцем відданості материнському обов'язку, благородній справі виховання в умовах сімейного тепла і затишку дітей, що в скрутні для Радянської держави часи залишилися сиротами.
 

Народилася Олександра Деревська в місті Грозному в сім'ї робітника одного з нафтових промислів. В сімнадцять років почала трудову діяльність, працюючи медичною сестрою військового госпіталю. Тоді і взяла вперше на себе високу відповідальність - стати матір'ю маленького братика свого чоловіка, червоного командира Омеляна Деревського та двох дітей - сиріт, дворічного Дмитрика та шестирічної Пани.

 

Подружжя Деревських не були педагогами за фахом, але вони змогли повсякдень утверджувати в своїй дружній сім'ї дух колективізму, поваги один до одного, потяг до знань, до чесної праці. А в самої Олександри Аврамівни дедалі міцнітиме прагнення обігрівати своїми теплом, душевністю, ніжністю, турботливими руками всіх тих дітей-сиріток, яких вона зустрічала на життєвому шляху і які, на її думку, цього потребували. Так у їхній сім'ї з'явилися Валя, Веніамін і Сергій, а невдовзі - ще четверо маленьких мешканців Ставропольського дитячого будинку Куйбишевської області.


В суворі роки Великої Вітчизняної війни повною мірою розкрилися благородство і самопожертвування сім'ї Деревських. Вони взяли на виховання в свою, і без того численну родину сімнадцятеро евакуйованих із блокадного Ленінграда діточок, батьки яких загинули на фронті під фашистськими бомбами  чи загинули від голоду. На кінець війни подружжя усиновили та удочерили 35 сиріт. Тут знайшли сімейний затишок діти росіян, українців, узбеків, євреїв, німців, мордвинів, чувашів та інших представників братніх народів СРСР.
 
 
 
 

Вам нужны услуги юридической компании? Тогда компания Интегритес – это, то, что вам надо. Это международная юридическая фирма, которая имеет большой опыт работы. Про компанию Интегритес отзывы можно прочесть в Интернете. По любому вопросу звоните или обращайтесь к нам. 
 
« Жалюзи Киев   Волшебная и сказочная Куба »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

Данные временно недоступны

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)