Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Безробіття! Стан душі чи вирок.

Печать E-mail
Опубликовано: 07.10.2009 г.
 Прокидаючись щоранку він прокручує в голові одні і ті ж спогади, мов стрічку кінофільму відмотану назад:"А були ж часи, коли була улюблена робота, стабільний заробіток, нехай і невеликий, але щомісяця. Відчував себе потрібним, впевненим у завтрашньому дні, та що там казати, відчував себе ЛЮДИНОЮ. Все обірвалося зненацька, хоча й не випадково. Директор не раз давав зрозуміти, що підприємсто, як і всі інші, потрапило під вплив великої економічної кризи. Не вірив, сподівався на кращий фінал, бо все життя був оптимістом".І ось ти безробітний. Перші дні відпочинку принесли задоволення, насолоду душі. Думки про те, що робота "чекає на кожному кроці" зігрівали. Та, виявилося, не довго. Йдучи вулицями рідного міста до найближчого газетного кіоску, чомусь раніше не помічав цьго, мабуть був дуже зайнятий роботою!, він бачить сотні таких самих байдужих, зневірених, нікому не потрібних облич.

 Газети з оголошеннями про вакантні місця зараз користуються особливою "популярністю".Ще б пак, остання надія влаштуватися хоч куди небуть, хай навіть без працевлаштування, аби платили.
       Напевне немає в Україні людини, яка б не знала  чи не чула слово "безробіття". 
Безробіття, за визначенням сучасного словника  російської мови Єфремовой – це соціально-економічне явище, при якому частина працюючих не може знайти застосування своєї праці.
 За визначенням Міністерства праці та соціальної політики України безробітними визнаються працездатні громадяни працездатного віку, які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів, у тому числі інваліди, які не досягли пенсійного віку, і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, готові та здатні приступити до підходящої роботи. 
        За відсутності підходящої роботи рішення про надання громадянам статусу безробітніх приймається державною службою зайнятості за їх особистою заявою з восьмого дня після реєстраціі в центрі зайнятості за місцем проживання як  таких, що шукають роботу, та оформляється наказом центру зайнятості, номер і дата якого зазначається у картці.
        Для одержання статусу безробітнього громадянин на восьмий день особисто подає до центру зайнятості відповідну заяву та письмову інформацію про те, що він не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів і не зареєстрований як фізична особа-підпиємець, а також копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
       Ось, здавалося б і все. Немає нічого складного, прийшов, зареєструвався в центрі зайнятості і спокійно собі чекаєш на допомогу від рідної держави. Але давайте подивимося на статистику та проаналізуємо її разом. За поясненнями ми звернулися до головного спеціаліста, юрисконсульта Роменського міськрайонного центру зайнятості населення Ткаченко В`ячеслава Михайловича.
Станом на 1.08.2009 року на обліку в центрі зайнятості перебуває 2113 осіб, з них по місту Ромни - 829, по Роменському району - 1284 особи. За період з 1.01.2009 року по 1.08.2009 року за сприянням служби зайнятості працевлаштовано 1039 безробітних, 498 роменців та 541 особа з роменського району. Актуальним питанням для нас є направлення людей на оплачувані громадські роботи, які фінансуються за рахунок коштів фонду загальнообов`язкового  державного соціального страхування на випадок безробіття та які поліпшують благоустрій нашого міста.  Також, хочеться зазначити, що частішають випадки звернення громадян в службу зайнятості з метою отримання матеріальної вигоди а не за допомогою в пошуку постійної роботи.В практиці центру зайнятості існують неодноразові випадки отримання виплат обманним шляхом. . На підставі вищевикладеного просимо безробітних, що звертаються за послугами в службу зайнятості своєчасно інформувати спеціалістів центру зайнятості про обставини, що впливають на виплату матеріального забезпечення.
СвітланаЗолотар 

 
« Бережіться! Ваша мобілка в небезпеці!   Участковые сработали неудовлетворительно »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

10  RUB (643) 4.6920 0.0231
100  EUR (978) 3262.5955 15.8803
100  USD (840) 2763.5063 22.5057
Обновление: 2017-12-18

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)