Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Бережіться! Ваша мобілка в небезпеці!

Печать E-mail
Опубликовано: 07.10.2009 г.
Уранці, поспішаючи на роботу, чи за своїми справами, пройшовши половину шляху, розумієш, чогось не вистача. Так і є, мобільний телефон благополучно забутий залишився лежати як сирота на тумбочці чи холодильнику. Ну от, тепер цілий день як без рук. Мобільник  разом із розвитком технологій «увірвався»до нашого життя, і сьогодні ми не уявляємо себе без цієї речі. Але і нечистим на руку товаришам може сподобатися ваш телефон, тоді без улюбленої штучки можна залишитися набагато довше, якщо не назавжди. Отже, поговоримо про те, як зробити так, щоб мобільний телефон, а разом з ним і ви, не стали жертвою злодюжок. Поширення мобільних телефонів відкрило кишеньковим злодіям великі можливості для непоганого заробітку. Красти мобільники стало навіть вигідніше, ніж гаманці. Тим більше, що збути його зовсім не складає труднощів, не вимагається ні зарядки, ні документів, що додаються, зате зловити злодюжку набагато важче. Украсти вашу трубку можуть різними способами. Існує декілька простих прийомів, використовуваних кишеньковими злодіями для привласнення чужих апаратів. Класичний спосіб – мобільник просто непомітно витягують з вашої сумки або стягують з поясу. Головна умова – велика кількість людей довкола. А ідеальне місце для крадіжки – натовп. Там ви точно не звернете уваги на черговий поштовх, що позбавив вас улюбленого телефону.
Слід пам'ятати: найбільша кількість розкрадань  телефонів відбувається в різних кафе, на ринках, магазинах, де створюються  великі черги, а також при проведенні масових заходів, тому в цих місцях треба бути найбільш уважними. Розмахування  на вулиці  або тягання його на шнурку (сумочці) в теплу пору року, можна розцінити як розмахування декількома тисячними купюрами, перед всякими, часто сумнівними, пиками. Дуже небезпечно носити телефон зі шнурком на шиї, повірте, злочинцеві нічого не завадить зірвати його у вас і швидко зникнути.
В більшості випадків, винуватцями крадіжки виступають самі власники телефонного апарату, бо саме вони залишають коштовні речі без нагляду. Часто господар мобілки знаходиться під дією «зеленого змія», або в «повній відключці», отож  після таких перепитій зазвичай хоч щось згадати буде практично неможливо. 
А як модно стало в наш час купувати чи дарувати мобільник дітям, при чому часто телефон дитини набагато дорожчий ніж у самих батьків. Діти ж  нерідко залишають мобільники в кишенях верхнього одягу або, вирушаючи на перерву чи в їдальню, на парті або в портфелі. Повернувшись додому, школярі виявляють пропажу, але вже пізно. 
Що робити, якщо ви все таки стали жертвою злодюжки? 
Ні в якому разі не опускайте руки, а якнайшвидше почніть дзвонити 
 з будь якого телефону на свій номер, може вам пощастить і ви засічете крадія. Зверніться до оператора мобільного зв'язку, що б зафіксувати крадіжку і уточнити ваші можливі дії.  Не зайвим буде пограти в  розвідника (заодно згадаєте дитячі роки), спершу самому, а потім ( в разі позитивного результату ) із знайомим або не знайомим представником влади пройтися на телефонний ринок або місце де займаються скупкою/продажем б/у телефонів. Такий же похід в довколишні до місця крадіжки ломбарди, майстерні по ремонту мобільних або точки скупки  краденого.
 У випадку, коли злочинець напав та відбирає телефон на вулиці(особливо це стосується слабкої статі та дітей), постарайтеся всіляко виграти час, не втрачайте надію на допомогу сторонніх людей, як можна голосніше кричіть. Якщо на вас направили зброю, виконуйте вимоги злочинця, віддайте те, що від вас вимагають (гроші, телефон), ваше життя і здоров'я дорожчі! Зберігайте спокій і самовладання, постарайтеся краще запам’ятати зовнішність зловмисника. Якщо пограбування сталося при свідках, запишіть їх дані або попросіть почекати приїзду міліції. При першій же нагоді повідомите про випадок в міліцію по телефону 02.
Важливо: список документів які буде потрібно надати в МВС в разі подачі заяви 
1) Ваш паспорт .
2) Коробка, і чек де вказана вартість телефону. 
Відразу порада - зробіть ксерокс з коробки від стільникового де буде назва моделі і серійні номери. Коробку ви покажете, але віддасте лише ксерокс. Теж саме і з чеком. Якщо ви віддасте чек і коробку - то можете про них забути ( вам їх віддадуть лише в разі знаходження мобільного і те не факт ), без коробки і інших документів підтверджуючих .
Залишитися без мобільного через крадіжку може кожен, ви чи ваші діти, але не треба ні в якому разі «накручувати» себе, що родилися під нещасливою зіркою, звинувачувати дітей в роздзявкуватості, врешті решт ви самі винні, що  дали їм дорогу річ.  Просто зробіть відповідні висновки, прислухайтеся до наших порад і не наступайте двічі на одні й ті самі граблі. 
Пізно увечері не залучайте зайвої уваги сторонніх осіб довгою розмовою по мобільному, переведіть телефон в режим вібровизова. 
Ні в якому разі не давайте свій  телефон незнайомим і малознайомим , що звертаються  з проханням нібито подзвонити. 
У пізній час доби ходіть лише по освітлених і жвавих вулицях, не вибираючи для скорочення дороги темні провулки. В наш час прислів’я «Хто ходить навпростець, той дома не ночує» стало дуже актуальним.
 Якщо в дорозі ви помітили людей, що вселяють вам недовіру, перейдіть на іншу сторону вулиці або виберіть інший маршрут.
 І на останок:  якщо ви щойно купили телефон, зберігайте коробку, документи на нього, де прописаний IMEI телефону, а також чек. Вони будуть необхідні, якщо, не дай Бог, телефон у вас вкрадуть.
                                                                                                Світлана Золотар


Ситуація 
   
                                                                                                                                      Ярослав, 17років, студент 
Днів п’ять тому затіяли вдома ремонт, найняли двох робітників, з виду порядні люди, а виявилося… В останній день ремонту я був сам вдома, мама пішла на роботу. Вже тоді помітив, що один з них був напідпитку. А мені треба було з’їздити по деякі будматеріали до магазину, швиденько скочив на велосипед і поїхав. Невдовзі повертаюся, назустріч іде той самий випивший робітник, спитав - куди? Каже – я зараз повернуся. Приїжджаю додому, пішов до літньої кухні перевірити телефони, і дуже здивувався коли замість двох знайшов лише один. По гарячих слідах з друзями вийшли на горе-робітника, та ще й злодюжку, але він вже встиг продати телефон. В результаті за ремонт ми з ним розрахувалися мобільним. Добре, що телефон поцупив не дорогий.

 
« Паркур - це більше, ніж спорт. Це стиль життя, дорога до свободи.   Безробіття! Стан душі чи вирок. »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

Данные временно недоступны

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)