Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Люди з необмеженими можливостями

Печать E-mail
Опубликовано: 25.12.2009 г.
invalid.jpgНасьогодні в місті Ромни зареєстровано більше 2 тис. інвалідів, серед них 150 – це діти.

3 грудня в центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що знаходиться по вулиці Пушкіна відбулися заходи, присвячені відзначенню Міжнародного Дня інвалідів.
Щороку, починаючи з 1992, Україна відзначає Міжнародний День інвалідів. Роменський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів також приєднався до такої дати  і провів круглий стіл, присвячений визначенню проблем, що мають люди з обмеженими можливостями та відшуканню шляхів їх вирішення.
Леонід Набойченко, секретар міської ради, подякував керівнику центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів за створення такого центру, який допомагає дітям відчути себе повноправними членами суспільства, та закликав усіх присутніх брати активну участь у допомозі дітям з обмеженими можливостями.
Юрій Скиба, керівник управління праці та соціального захисту населення, зауважив, що вважає цей день дійсно святом, на відміну від інших. Адже, якщо раніше на інвалідів дивилися скоса, не розуміли їх, то зараз змінилося відношення громадян країни до таких людей - будують пандуси, спеціальні світлофори для незрячих, зупинки для інвалідів, надають транспортні засоби, забезпечують санітарно-курортне лікування, пільги на житлово-комунальні послуги тощо.
Керівник центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Наталія Осауленко повідомила, що насьогодні центр розширив свої можливості: створено сайт даного центру, де можна прочитати будь-яку інформацію про його роботу. Зауважила, що планується створення благодійного фонду, який допоможе дітям-інвалідам коштами, які надходитимуть від продажі виробів, створених самими ж дітьми. І, звичайно, пообіцяла, що ці кошти підуть на благі цілі. А також розповіла, що сьогоднішня робота направлена на створення на базі центру відділу змішаного типу, коли його зможуть відвідувати не лише діти до 18 років, але і старші молоді люди. «Центр – це не просто приміщення, зауважила Наталія Осауленко, - це люди, що тут працюють. Завдяки їх віддачі, самовідданості кожного дня відбувається величезна плідна робота. Люди, що працюють у нашому центрі, йдуть сюди не за гроші, вони йдуть за покликом серця, і роблять вихованців щасливими».
Мали слово також і матері дітей-інвалідів, вихованців даного центру. Вони подякували центру та його педагогічному колективу за їх працю.
Вихованці центру виступили зі своїми номерами, що сколихнули серце кожного присутнього. Костянтин Радченко, виступив з гуморескою «Галинка та Маринка», Ольга Артух заспівала пісню «Хай живе надія» та Максим Кондратенко розповів вірш «А я живу і жити хочу».
На закінчення виступили люди, які ніколи не забувають дітей з обмеженими можливостями і завжди допомагають їм. Олена Нестеренко прочитала кілька власних поезій, а Любов Усова заспівала пісні «Надежда –компас земной» і «Гітара» та прочитала вірші.

Тетяна ВАСИЛЕНКО
 
« Друга хвиля наступає   Міська лазня шукає інвестора »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

10  RUB (643) 4.6920 0.0231
100  EUR (978) 3262.5955 15.8803
100  USD (840) 2763.5063 22.5057
Обновление: 2017-12-18

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)