Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Друга хвиля наступає

Печать E-mail
Опубликовано: 25.12.2009 г.
За останніми офіційними даними, в Україні з початку епідемії на грип та ГРЗ захворіли 2 млн. 690 тис. 563 осіб, померли від грипу, ГРЗ та їх ускладнень - 507 особи, госпіталізовано з початку епідемії 156тис. 272 українці. Свинячий грип A/H1N1 зафіксовано у 85 людей, 16 заражених цим вірусом померли.

Як і прогнозувалося Всесвітньою організацією охорони здоров’я, настала друга, потужна і значно триваліша хвиля епідемії свинячого грипу.
Міністерство охорони здоров'я України підтверджує тенденцію зростання кількості випадків захворювань на грип. Протягом минулого тижня вона спостерігалася практично на всій території країни, крім західних областей. За даними медиків, епідемічні пороги вже перевищені в Криму, Вінницькій, Волинській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Сумській і Черкаській областях.
Місто Ромни також не встояло перед «модним» на сьогодні захворюванням і взяло активну участь у другій хвилі епідемії. Як повідомляє головний санітарний лікар м. Ромни, по місту та Роменському району зростає захворюваність населення на гострі респіраторні інфекції. З 11 грудня 2009 року продовжується дія маскового протиепідемічного режиму в сфері торгівлі, послуг, медичних закладах та на транспорті, у шкільних, дошкільних, середніх і вищих навчальних закладах, на підприємствах, в установах і організаціях усіх форм власності.
Деякі вважають, що захворюваність на грип – це черговий «піар-хід» української політики, де епідемія - своєрідне «реаліті-шоу», а захворюванні  виступають у ролі його героїв. Політики часто згадують в своїх промовах дану тему і кожен використовує можливість зайвий раз роздати людям маски, ліки, допомогу, приїхати в епіцентр подій.
Але ситуація, що склалася в Україні та, зокрема, в місті Ромни, говорить сама за себе, і легковажити сумними випадками неможна.
Сьогодні в місті найбільше хворих серед дітей та школярів. Як і прогнозували медичні фахівці, після того як карантин у навчальних закладах скасували, захворюваність на грип та гострі респіраторні інфекції почала зростати. Якщо під час першої хвилі епідемії, за розпорядженням прем’єр-міністра України, були закриті на три тижні всі дошкільні, шкільні та середні навчальні заклади міста Ромни, то під час другої – закривають лише ті, де спостерігається велика кількість відсутніх. На сьогодні, в місті Ромни у зв’язку з захворюваністю школярів до 21 грудня закрито спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 ім. П.І.Калнишевського та загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №10,  з 16 по 23 грудня будуть закриті спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. акад. А.Ф.Йоффе та загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, а з 17 по 24 грудня  - загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів № 3, 4, 7, 11. Ситуація в дошкільних навчальних закладах стабільна і поки що не викликає побоювань. Хоча більшість мам турбуються за своїх чад і вважають за краще залишати їх вдома.
Як повідомляють працівники роменських аптек, друга хвиля епідемії не принесла більшої кількості відвідувачів. Якщо раніше, в листопаді, аптеки були просто забиті, то сьогодні великого ажіотажу не спостерігається. Запитують протигрипозні та жарознижувальні препарати, противовірусні – уже не мають великої популярності.
Медики прогнозують, що зростання захворюваності на грип та  ГРЗ продовжиться до середини січня 2010 року. Тому, для запобігання та розповсюдження епідемії, потрібно чітко дотримуватися всіх державних постанов, а саме, провітрювати приміщення, робити вологе прибирання, носити марлеві пов’язки, вживати противовірусні засоби та препарати для підвищення імунітету.

Тетяна ВАСИЛЕНКО
 
« День пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій 1932-1933 років   Люди з необмеженими можливостями »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

10  RUB (643) 4.6920 0.0231
100  EUR (978) 3262.5955 15.8803
100  USD (840) 2763.5063 22.5057
Обновление: 2017-12-18

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)