Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Не хочу в армію!

Печать E-mail
Опубликовано: 25.12.2009 г.
armija.aspx.jpg6 грудня - День Збройних сил України, що встановлений постановою Верховної Ради України у 1993 році. З цього часу кожного року країна і відзначає це свято. Але ставлення до нього у населення не завжди однозначне, оскільки багато людей вважають справжнім Днем Збройних сил  - 23 лютого, інші -  взагалі не визнають такого свята.
         Запитаємо у молоді міста Ромни – Що вони думають про це свято? Чи святкують його, дарують подарунки? Яке їх ставлення до армії взагалі?
Олександр, 16 років, студент СНАУ: Так, я думаю, що День Збройних сил України це гарне і необхідне свято. От я, наприклад, збираюся вчитися далі й звичайно буду відвідувати військову кафедру. Зовсім не розумію хлопців, які так сказати «косять» від армії, це зовсім не по-чоловічому. До того ж, сьогодні потрібно служити тільки рік – це недовго. Я неодмінно буду святкувати цей день зі своїми друзями, і в коледжі дівчата збираються дарувати нам подарунки.
Денис, 17 років, студент СНАУ: Звичайно, вважаю це своїм святом. Старше покоління відзначає його, в основному, 23 лютого. Але ми, молодь, святкуємо 6 грудня. Ще, навіть, в школі дівчата завжди поздоровляли нас, дарували нам подарунки. Неодмінно планую служити в армії. Це допоможе у становленні мене, як чоловіка. Думаю, кожен хлопець повинен пройти цей нелегкий, відповідальний крок у своєму житті.
Олег, 20 років, будівельник: Звичайно, буду відзначати це свято. Я нещодавно закінчив роменський коледж, і цього року збираюся йти до армії, уже повістка прийшла. Зовсім не боюся поповнювати ряди військових, як інші. Думаю кожен хлопець повинен пройти цей шлях. У мене є дівчина, вона довго відмовляла мене, але потім зрозуміла, що це мій життєвий вибір.
Андрій, 21 рік, менеджер:  Своє я вже відслужив. А святкувати, думаю, буду, зі своїми друзями. От у мене є знайомий, то він будучи одруженим та маючи маленького сина пішов служити до армії, хоча йому рекомендували взяти відстрочку. І зовсім про це не жалкує. Оце, я розумію – чоловік, з великої літери.
Вадим, 16 років, студент ВПУ: Не відзначаю це свято. Для деяких хлопців, це просто привід для того, щоб випити. А я не із таких. Йти до армії служити не хочу, думаю, що це небезпечно. Я наслухався від знайомих про «дідівщину», знущання над солдатами, і не бажаю для себе такого щастя. Хоча сьогодні армія відкриває двері в професійний світ для багатьох юнаків, можна йти працювати до міліції, МНС тощо.
Як бачимо, є різні думки про свято Збройних сил України та про армію взагалі. Деякі молоді хлопці вважають, що армія – як школа, яка дає знання, загартовування характеру, витримку для подальшого життя, а інші – неохоче говорять про Збройні сили і не планують поповнювати військові лави.

Тетяна Василенко
 
« Міська лазня шукає інвестора   Будемо їздити із задоволенням »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

10  RUB (643) 4.5981 0.0034
100  EUR (978) 3196.5337 13.9903
100  USD (840) 2691.3646 5.2206
Обновление: 2017-11-27

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)