Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Будемо їздити із задоволенням

Печать E-mail
Опубликовано: 25.12.2009 г.
Проблема транспорту хвилювала людство  з давніх-давен, аж з того часу, коли на зміну волам та коням  прийшли залізні друзі. Пройшло чимало часу, а проблема комфортного, безпечного для здоров’я транспортування, залишається актуальною і нині.
Найближчим часом Роменська влада за допомогою конкурсу визначить  перевізників на міських маршрутах.
З метою забезпечення необхідного рівня  та якості послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті комунальне підприємство «РОМНИТРАНССЕРВІС» оголосило конкурс на перевезення пасажирів міським транспортом. У запропонованому переліку налічується  21 автобусних маршрутів.  Згідно рішення  виконкому міської ради  конкурс  буде проведено 23 грудня 2009 року.
«Умови конкурсу, можливо, будуть дещо жорсткі для перевізників, які не достатньо дбають про комфорт пасажирів, - розповів Котляров Анатолій Вікторович, директор КП „Ромнитранссервіс”, - Але це, безумовно, перелік тих вимог, які є звичайними для громадського транспорту  міста. Зокрема, транспортні засоби на міських маршрутах зобов’язані  мати не менше 19 місць для сидіння та дверей , які автоматично відчиняються. Звичайно матимуть  привілеї ті транспортні засоби, котрі придбані не так давно і устатковані новітніми технологіями».

Валентина Буряк
 
« Не хочу в армію!   Ромни в полоні наркотиків »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

10  RUB (643) 5.0813 0.0122
100  EUR (978) 3504.2100 -3.0421
100  USD (840) 2865.2576 8.4912
Обновление: 2018-01-17

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)