Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Олександр Непочатов: "Вірю в довіру виборців"

Печать E-mail
Опубликовано: 07.09.2012 г.

Ромны, Ромен, Ромни #0
Олександр Непочатов - кандидат у депутати по одномандатному виборчому округу №161.

 

 

- Успіхом в управлівсько -менеджерській діяльності ( а таких успіхів у Олександра Непочатова в трудовій біографії досить чимало - И.Ж.), вважаю, роки роботи директором ДП ДАК  "Хліб України"  "Буринський елеватор", - розповідає Олександр Миколайович Непочатов. - Підприємство із збиткового і відсталого, перетворилося в прибуткове і передове...

Вдалося також вийти з банкрутства, ліквідувати накопичені протягом попередніх років борги, значно поліпшити фінансово - господарський стан підприємства, зміцнити матеріально - технічну базу.

А ще - у рази збільшити обсяги заготівлі зерна, більше ніж у тричі підняти середньомісячну заробітну плату працівникам, зросла кількість робочих місць із 53 до 120 чоловік...

ДП ДАК "Хліб України" "Буринський елеватор" ввійшов до найпотужніших заготівельних підприємств Сумщини і України.

Зокрема, підприємство отримало Національний сертифікат лідера галузі за критеріями  "Обсяг реалізованої ппродукції", "Продуктивність праці", "Чистий прибуток", "Заробітна плата" і стало лауреатом у номінації "100 кращих товарів Сумщини".

У разі обрання депутатом Верховної Ради, в першу чергу, добиватимуся прийняття законів про пільгове оподаткування для підприємств та організацій, які братимуть на роботу випускників навчальних закладів та працівників, яким виповнилося 50 та більше років, але вони ще не пенсіонери, а також матерів, у яких діти віком до 3 - х років...

Вірю в довіру виборців. І переконаний, що тільки разом подолаємо труднощі, кризи, виклики, які поставило перед нами сьогодення, - і побудуємо міцну і квітучу країну, ім'я якій  - Україна!

 
« Представлено спортивный и музыкальный залы дошкольного учебного заведения № 8 «Колокольчик» Роменского городского совета   Юий Чмырь: «Возрождаем духовность-фундамент Украинского государства» »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

Данные временно недоступны

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)