Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Впав сніг на голову…

Печать E-mail
Опубликовано: 25.12.2009 г.
zima.jpgРанок п’ятниці 11 грудня дуже порадував жителів міста Ромни довгоочікуваним снігом. Але при цьому додав і багато клопоту, зокрема, міським комунальним службам, які повинні забезпечувати належне прибирання вулиць. Звичайно, це стане і проблемою для бригад «швидкої допомоги», адже із-за сніжної погоди можуть почастішати травматичні випадки.
Близько 8 години, на вулицях міста можна було спостерігати такі картини - транспортні засоби рухалися повільно через ще нечищені дороги, особливо важко було проїхати на нецентральних вулицях міста, куди рука комунальників дістається лише наостанок, в результаті більшість пересічних громадян не могли вчасно дістатися на роботу; ті, хто звикли ходити пішки, витрачали значно більше часу на подолання сніжних сугробів; залізничний міст був досить слизьким та прикиданий снігом і тому переходити його було вкрай небезпечно; відчайдушні мами тягли своїх маленьких чад до дитсадка й школи, то на руках, то час від часу ниряючи в сніжні заметілі.
Дещо краща ситуація спостерігалася в центрі міста. З самого ранку комунальники почали  очищати від снігу центральні вулиці, рятувати дороги від заметів  виїхала  вся «важка артилерія» снігоочисників  від  комунальних служб.
Але все ж без аварій цього дня не обійшлося: на пішохідному переході біля банку «Надра», що на  вулиці бульвар Свободи сталася дорожньо-транспортна пригода  в якій водій маршрутного автобуса вдарив спочатку «Жигуля», а потім  обдер весь лівий бік  «Деу Лануса». Добре, що  прикрий інцидент залишився без постраждалих.
Жителі міста дуже турбуються з приводу ситуації, що склалася. Денис Миколайович, водій легкового автомобіля, хвилюється: «Зранку в п’ятницю було дуже важко проїхати. Центральні вулиці ще дещо були укатані, але щоб проїхати в таких районах, як Каховка й Новолозовка, потрібно було багато зусиль. Я вже все днище автомобіля обідрав. Боюся, що ті водії, які не встигли змінити шини на зимові, можуть призвести до аварійних випадків на дорогах». Пенсіонерка, Валентина Олександрівна, говорить: «Я йшла на ринок за продуктами. Пройти було важко. Сугроби, 10-сантеметровий сніг заважав. Крім того, на тротуарах під снігом слизько. Для молодих людей це не дуже страшно, але людям похилого віку пересуватися дуже важко. Не хотілося б потрапити до лікарні із-за необережного кроку»

Тетяна Василенко
 
« Вікно до Європи   Неочікувані морози »

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)