Ромны, Ромен, Ромни

  • -
  • =
  • +
  • default color
  • red color
  • green color
Роменский герб

 

 

 

 

 

Ромны

 

 

Ромни в полоні наркотиків

Печать E-mail
Опубликовано: 25.12.2009 г.
narkotiki.aspx.jpgНаркоманія – це не пустощі, не проведення вільного часу в товаристві друзів, а смертельна небезпека. Лише одиницям вдається вирватись з полону цієї хвороби.

    Наркотики – зло. Воно принесло чимало проблем та величезних труднощів людству. Не оминуло воно і наше місто, затягнувши в свою безодню багатьох людей, особливо молодих.
    За 2009 рік Роменським МВ виявлено 135 факти незаконного обігу наркотиків, з них по 65-ти порушено кримінальні справи. За січень-листопад поточного року на облік поставлено 32 особи, які вживають наркотики, з них 4 неповнолітніх. І це лише ті, що стоять на обліку.
Насправді ж наркоманів набагато більше за названу цифру. В основному це школярі віком 15 – 17 років. Зафіксовано випадки, коли діти віком від 9 до 14 років займалися токсикоманією, тобто нюхали клей.
Найпоширенішою причиною того, що люди починають вживати наркотики є цікавість, особливо, у шкільному віці. Наслухавшись від старших «друзів» розповідей про те, що наркотики не приносять ніякої шкоди, а лише неземне задоволення і незвідані відчуття, підлітки вирішують спробувати. Звичайно, перша ін`єкція безкоштовна, і це ще більше інтригує школярів. Але вже після кількох прийомів починає розвиватися наркотична залежність і ти «на гачку», а точніше «на голці», з котрої дуже важко «зіскочити».
    Погані стосунки в сім`ї, з друзями, коханою людиною, проблеми на роботі – все це спонукає людину звернутися до «найстрашнішої чуми ХХІ століття». За статистикою кожен залежний втягує у тенета наркотиків близько 6 чоловік, і ця схема, на жаль, дуже поширена у місті Ромни.
Щодня наркоман витрачає до 100 грн. Це на перших стадіях. У подальшому дози поступово збільшуються і, звичайно, вони коштують більше. З часом змінюються і самі наркотики, бо попередні приносять менше задоволення.
У середньому наркомани живуть до 30 років, якщо не гинуть раніше від передозування. За словами самих залежних, під час вживання наркотичних речовин вони відчувають так званий «кайф». Нервові клітини збуджуються розвитком ейфорії. Іноді виникають то злобливість, то благодушність, депресія, сповільнюється мислення, з`являються страхи, псується настрій.
Найбільш розповсюдженими наркотичними речовинами в Україні, і в місті Ромни зокрема, є конопля, мак і макова соломка, зустрічаються ще опій та морфій, серед психотропних речовин – ЛСД й алобарбитал.
    Вживання наркотиків згубно впливає на організм. По-перше, порушується психіка, залежний відгороджується від навколишніх, його зовсім не цікавить сім`я, робота. Найголовнішим в його житті стають пошуки наркотиків і коштів, які на це потрібні. Взагалі-то наркоманія – це розкіш, бо потребує величезних витрат. Тож не дивно, що найбільше злочинів вчиняють саме наркомани, оскільки не мають грошей на наступну дозу.
Наркомани - люди без майбутнього. Вони втратили своє здоров’я й загрожують здоров’ю власних дітей і суспільству. Тому, щоб не жалкувати про скоєні вчинки, необхідно вчасно відступити, і обов`язково відмовитися, коли тобі пропонують спробувати «підсісти на голку».
         9-14 листопада на території міста і району правоохоронці провели комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання. Виявлено 4 факти незаконного обігу наркотиків, вилучено 500 г наркотику.

Тетяна Василенко
 
« Будемо їздити із задоволенням   Бар’єр між злетом та падінням »

Погода в Ромнах


Принцип

Опросы г. Ромны

Лучшее заведение:

Курс валют

10  RUB (643) 5.0972 0.0271
100  EUR (978) 3534.9322 14.0069
100  USD (840) 2884.4816 6.7331
Обновление: 2018-01-22

Уважаемые посетители сайта romen.org.ua, а в особенности роменчане!

Большая просьба ко всем не равнодушным помогать Администратору в наполнении сайта. Будут приниматься новости г. Ромны, инфо, а также фотографии с видом города. Обсудить это объявление можно здесь. Со своей стороны Администратор будет прикладывать максимум усилий для развития проекта. В ближайшем будущем планируется запуск нескольких интерактивных конкурсов. Связатся с Администратором можно через систему личных сообщений форума, только для зарегистрированых пользователей.

Вход на сайт

Последее на форуме:

(для зарегистрированных)